GOLD FİRMA

Düzce Sertler Hafriyat DRAMALILAR

166. Sk. No:2 Fevzi Çakmak 81020 Düzce Merkez/Düzce
Firma Bilgileri
Firma Adı Düzce Sertler Hafriyat DRAMALILAR
Telefon +905321001034
Faks +905304818181
Email info@duzcehafriyat.com
Website http://www.duzcehafriyat.com/
Adres 166. Sk. No:2 Fevzi Çakmak 81020 Düzce Merkez/Düzce
İl / İlçe Merkez / Uzunmustafa Mah
Yetkili Kişi Mehmet Sert (Dramali)
Yetkili Telefon +905321001034
Sektör İnşaat ve Hafriyat
Firma Hakkında

Düzce Hafriyat

 

DÜZCE SERTLER HAFRİYAT Taahhüt Tic. ve San. Ltd. Şti.

1960 yılında Düzce’de kurulan, inşaat ve hafriyat sektöründe hizmet veren Sertler Hafriyat Taahhüt Tic. San. Ve Ltd. Şti. bugüne kadar üstlendiği tüm projeleri başarıyla ve zamanında tamamlamıştır.

Şirketimiz Düzce genelinde çeşitli büyüklükte hafriyat, yıkım, altyapı, taahhüt, ağır tonajlı nakliyat, lojistik, nakliyat gibi iş hacmi gözetmeksizin tüm projeleri deneyimli, disiplinli, tecrübeli çalışanlarıyla 1960’tan beri başarılı bir şekilde tamamlamıştır. Firmamız her gün artan ve değişen müşteri taleplerini karşılamak, hizmet kalitesini artırmak, memnuniyeti sağlamak, maliyetleri en az seviyeye düşürmek için konusunda uzman personel ile teknolojik gelişmeleri yakından takip etmektedir.

Türkiye'de henüz kuralları oturmamış olan yıkım sektöründe faaliyet gösteren zorlu rekabet ortamında güvenliğimizden ve kurallarımızdan taviz vermeden çalışmalarını yürüten şirketimiz, güvenliği ve kalitesini de sabitleyerek bunlara taahhüt altına almıştır.

Düzce Sertler Hafriyat olarak inşaat sektöründe yapı yıkımları dalında faaliyetlerine başlayarak büyük bir gayretle asla taviz vermediği iş disiplini ve işinde uzman teknik kadrosu ile birçok projeyi başarı ile sonulandırmıştır.

Ülkemizde son yıllarda kentsel dönüşümlerin hızlanması, deprem riski taşıyan bölgelerde depreme dayanıklı binaların inşa edilmesi ve modern şehirleşmeye uymayan kontrolsüz (kaçak) yapılaşmanın artması neticesinde yıkım faaliyetlerinde ivme kazanmıştır. Yıkım sektörü bugüne kadar yıkım faaliyetlerinin çok az olmasından dolayı sektöründe gelişme sağlamıştır. Helan yapı yıkımlarının işin ehli olmayan amatör kişilerle bilinçsizce yapılmaktadır.

hem bugün hemde gelecek için yüksek kaliteli yaşam alanları inşa edilirken, bu yaşam alanlarının en büyük mimarı olmanın haklı gururunu yaşamaktadrı.Bu güne kadar yapmış olduğumuz tüm projelerde tercih edilmemizdeki en büyük sebep, önce müşteri memnuniyeti ilkesini benimsemek ve dünya standartlarında uygun ekip ve ekipmana sahip olmamızdır.

 

Başlıca Hizmetlerimiz

  • Hafriyat çalışmaları
  • Yıkım Çalışmaları
  • Altyapı Çalışmaları
  • İnşaat ve Taahhüt Projeleri
  • Ağır Tonajlı Nakliyat
  • Nakliyat
  • Lojistik

 

Yorumlar

Toplam 1 yorum bulundu.

İbrahim CEYHAN
2023-09-16 20:46:07

Düzce'nin en eski hafriyatcilarindan... Biz memnun kaldık. Öneriyoruz...

Firma Konumu
SEKTÖRLER
Sayfa 0.4487 saniyede oluşturuldu.