Erba Mühendislik

2584. Sokak M Blok No: 13
Firma Bilgileri
Firma Adı Erba Mühendislik
Telefon +903805375118
Email info@erbamuhendislik.com
Website https://www.erbamuhendislik.com/
Adres 2584. Sokak M Blok No: 13
İl / İlçe Merkez / Akınlar Mah
Sektör Diğer
Firma Hakkında

Erba Ar-Ge Ve Mühendislik Hizmetleri Tic. San. A.Ş. olarak çözüm ortağı olduğumuz firmaların üretim ve yatırımlarına, elektrik, otomasyon alanlarında tamamı mühendis ve teknikerden oluşan tecrübeli ekibimiz ile birlikte optimum çözümler sunmaktayız. Konularında uzman olan saha ekiplerimiz, alanlarında da en iyi hizmeti sunmayı hedeflemiş bulunmaktadır. Endüstriyel alanlarda hizmet veren firmamız, çalışma politikasını, kurumsal yapısını sürekli gelişme ile bütünleştirip, bilgi ve tecrübesini hep daha iyiyi üretmek adına kullanmak, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutup fark yaratmak, çalışmalarını gelişime ve yaratıcı düşünceye değer vermek, değer katmak temelleri üzerine kurmuştur.                                            

Faaliyet gösterdiğimiz bazı alanlar; proses otomasyonu, makina otomasyonu, DCS, MCC panoları, DDC panoları ve kompanzasyon pano dizayn ve üretimi. Elektrik taahhüt, yüksek gerilim taahhüt, SMM elektrik ve yüksek gerilim periyodik kontrol alanlarda yüksek kaliteli ve optimum maliyetli çözümleri, partner firmalarımıza sunmaktayız.

Şirket politikamız standartlarında yaratıcı ve güvenilir mühendislik çözümleri sunuyoruz. Endüstride kullanılan otomasyon, şalt elektrik malzemelerinde de sektörün önde gelen firmaları ile yaptığımız ticari anlaşmalar ile çözüm ortağı olduğumuz firmalara malzeme tedariğini de sağlamaktayız. Kurumsal değerlerimizi benimsemiş, yüksek motivasyona sahip, dinamik, güçlü ve işine tutkuyla bağlı ekip ruhumuzu sürekli kılmayı hedefliyoruz. Dünya genelinde hizmet veren taahhüt ve mühendislik firmaları arasında en iyi ve yenilikçi firmalardan biri olmayı ve yeni projelere imza atmayı hedefliyoruz. Sizlerin de ihtiyaç duyduğu alanlarda çözüm ortağınız olmaktan mutluluk duyarız.

 

Saygılarımla,

Baki Ertuğral

Yönetim Kurulu Başkanı

Yorumlar
SEKTÖRLER
Sayfa 0.3145 saniyede oluşturuldu.